Põrandaplaadid

Põrandaplaadid on aegade jooksul teinud läbi kõige suurema muutuse. Põrandaplaadid ei ole enam tavalised savi baasil toodetud keraamilised plaadid. Kõige rohkem toodetakse täismassplaate, mille veeimavus on väike ja see omakorda muudab plaadid külmakindlaks ning neid saab paigaldada ka välitingimustesse. Põrandaplaate, mis ei ole külmakindlad võib paigaldada ainult siseruumidesse.
Põrandaplaatide muster ja struktuur on samuti muutunud järjest sarnasemaks materjalidele, mida nad jäljendada püüavad. Enam ei pea ostma põrandale looduslikku marmorplaati, vaid tänapäevane tehnoloogia võimaldab printida marmori imitatsiooni keraamilistele- või täismassplaatidele. Plaatidele printimine on väga populaarne ja tänu sellele on võimalik imiteerida erinevaid mustreid, marmorit, parketti, naturaalset puitu jne. Eesmärk on saavutada originaalile võimalikult sarnane tulemus. Puiduimitatsiooniga plaatide puhul on mindud samm edasi ja lisaks printimisele on põrandaplaatide pealispinnale süvistatud sisse ka puidule omane struktuur, mis muudab plaadid veelgi huvitavamaks ja originaalilähedasemaks. Keraamiliste- ja täismassplaatide suur eelis puitplaatide ees on see, et plaadid ei kulu ja säilitavad ilusa tulemuse aastateks, samuti ei pea kartma, et lemmikloomad võiksid põrandapindu kahjustada.
Meie kaupluses on suur valik erinevaid põrandaplaate, alustades väiksematest kuni suurteni 60x60cm ja 75x75cm. Lisaks on võimalik tellida põrandaplaate mõõdus 120x120cm.

Põrandaplaat


SOODSAD HINNADSUURED KOGUSED


KIIRED TARNED